برادر شهید محمود اسدی پس از جستجو در اینترنت؛ این سایت را یافته و کامنت گذاشته بود. پس از برقراری ارتباط با ایشان؛ این عکسهای به یاد ماندنی را فرستاده اند.

مرتبط:

یادی از شهید محمود اسدی

یاد و خاطره شهدای همکلاسی

6 دیدگاه برای “چند عکس ورزشی از شهید محمود اسدی

 1. ممنون از برادر شهید بخاطر در اختیار گذاشتن این عکسها

  فقط خدا از دل پدر و مادر و خانواده های شهدا خبر داره

  یاد شهدا بخیر و نامشان گرامی باد

 2. محمود خیلی با استعداد بود در همه ی زمینه ها و خیلی با علاقه و پشتکار کارها را دنبال می کرد .یادمه دبیرستان که بودیم زبان ترکی را یاد میگرفت و عجیب پیشرفت کرده بود .هم زمان داشت یک زبان دیگه از خودش در می کرد.از طرفی در کلاس های قرائت قران محمد آقای غلامی شرکت می کرد که البته ما هم بودیم و استعدادش در قرائت ترتیل و صوت بخصوص به سبک منشاوی عالی بود .البته استعداد ورزشی بسیار بالای داشت و توی باشگاه همیشه بهترین بود.
  یادش بخیر .نمی دونم چرا همیشه بهترین ها زودتر میرن.ما با هم رفتیم منطقه بعد از آموزشی به لشکرروح الله که تازه تاسیس بود رفتیم مسئول تقسیم بچه ها برادر بزرگتر محمود ،حسن آقا بود گفت کدوم قسمت بفرستم شما را، ما پنج شش نفری بودیم و درخواست رفتن به هدایت توپخانه که هم فنی تر بود و هم امن تر کردیم ولی محمود با تمام اسراری که بهش کردیم گفت میخوام برم خط مقدم چون اونجا با صفاتره و بچه ها خلوص بیشتری دارند و جالب اینکه حسن آقا هم اصلا مخالفتی نکرد و محمود رفت با بچه ای خط و تو عملیات مرصاد هم پرواز کرد و رفت .یادش گرامی باد همچنین یاد برادر شهیدش حسن آقا که سالها بعد در اثر عارضه های جنگ رفت پیش محمود . حتما حکمتی داره که خوبا زودتر میرند من نمی دونم.
  من خودم اینطوری حلش کردم که زندگی انسان مثل بازی های کامپیتوری میمونه که زندگی این دنیا یکی از مراحلش هست و هر کی به ته این مرحله برسه میره مرحله بالاتر ..
  در هر صورت ممنون از عین الله عزیز که این عکس ها را به اشتراک گذاشت و البته خود عین الله هم ورزشکار خیلی خوبی بود خدا نگهدارش باشه انشالله

 3. سلام احمد جان
  ضمن تشکر از شما با این توضیحات خوب
  محمود در مورد یادگیری زبان ترکی از من هم کمک می گرفت
  برام جالب بود که دوست داشت با دستور زبان ترکی هم آشنا بشه
  مثلا مصدر فعل ها یا صرف فعلها را با هم کار می کردیم
  مثلا رفتن در ترکی میشه گدماخ
  گددیم – گددی – گدده
  گددیم – گددیز – گددلر

  اینها رو با هم مرور می کردیم
  یادش بخیر
  واقعا همونه که تو گفتی که خوبان زودتر میرن

  آنچه خوبان همه دارند
  شهید اسدی یکجا داشت

  روحش شاد و در اعلی علیین بهشت قرین رحمت پروردگار باد

 4. سلام و درود احمد آقای عزیز
  سپاس از مطلبی که نوشتی.فرصتی شد تا سری به فضای آن سال ها بزنم.شهیدان محمود و حسن اسدی انسان های نیکی بودند که خیلی زودتر از ما به پایان این مرحله دنیایی و خاکی رسیدند و آسمانی شدند.روحشان شاد باد.

 5. جناب پیروز سلام عرض ادب شما ودوستان همدبیرستانیتون خوب وعالی هستین که بعد از سالها هنوز یادی از کسانی که در بینتون نیستن یاد میکنین ممنون از زتون

 6. سلام به دوستان سالهای قدیم ، ببخشید اینقدر این مطالب جالب بود که با عنایت به اینکه بعدازظهر امتحان دارم اما دوست دارم یه خاطره از محمود بگم غیر از اخلاق گلی که داشت که همه به اون اذعان دارند.
  محمود توی رشته ورزشی که داشت اگر اشتباه نکنم بنام رزمندگان بود از ابزارهای دیگر مثل چوب و شمشیر هم بکار می بردن . یکی از مسابقات که در سالن 22 بهمن بود و محمود داشت به اصطلاح خودشون کاتا اجرا می کرد من که نشسته بودم بالای جایگاه ، می دیدم که محمود اول با یک چوب عملیات را انجام داد بعد با شمشیر و خیلی تند این شمشیر را می چرخاند که کلی من ترسیده بود تو همین اثنا بود که دیدم اینقدر محمود با مهارت این کار را انجام می داد که یکباره شمشیر رفت توی پیراهنش ، و خدا خیلی بهش رحم کرد که از دقت بالای اجرای تکنیک توسط ایشان دم می زنه.
  من هم از محمود خیلی خاطره دارم بگذریم خانواده اسدی خیلی گل هستند اون موقع فقط دوست هم محلی بودیم اما حالا که یک کم فامیل شدیم دوستان گلتر پر کشیدند و رفتند خدا محمود و حسن اسدی را رحمت کند .
  از احمد خان پیروز و جناب انعامی هم با نوشتن مطالب جالبشون کلی لذت بردم
  یا علی و خدا نگهدار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *