خب؛ ببخشید؛ بابت تاخیر در انجام وظیفه پوزش میخوام

چند روز پیش در یک دورهمی محدود 

پیشنهاد شد که دورهمی بزرگ بعدی در یک اقامتگاه بوم گردی از قبل از ظهر و با صرف ناهار باشد. یا از عصر و با صرف شام باشد و شب هم آنجا بخوابیم.

قرار شد از دوستان در مورد برنامه – زمان و مکان برگزاری دورهمی بعدی در یک اقامتگاه بوم گردی نظرخواهی کنم. پیشنهاد شد که برنامه رو زمانی بزاریم که حداقل یکی از دوستان مقیم خارج از کشور هم بتونن حضور پیدا کنن

دوستان عزیز !

اول – دوستانی که خارج هستند بفرمایند که چه موقع میتوانند در اولین فرصت به ایران بیایند و در این دورهمی شرکت کنند؟ حضور حداقل یکی از دوستان خارجی الزامیست! بدیهیست عامل تعیین کننده اصلی در زمان برگزاری دورهمی امکان حضور یکی از این عزیزان است و بقیه باید زمان شرکت در دورهمی را با در نظر گرفتن این محدودیت تنظیم کنند.

دوم – دوستان آیا با برگزاری دورهمی در یک اقامتگاه بوم گردی موافق هستند؟ برنامه روزانه یا شبانه باشد؟ کدامیک؟

سوم – کدام شهر یا منطقه را پیشنهاد می کنید؟ طبیعیست که پس از مشخص شدن منطقه باید دید در آنجا اقامتگاههای بوم گردی موجود کجا هستند. من خودم اراک و یا استان مرکزی رو پیشنهاد میکنم آن هم به دلیل اینکه اکثر عزیزان اراک هستند. البته همدان هم خوبه

چهارم – بدیهیست هزینه ها مثل دفعه قبل بین حاضرین سرشکن خواهد شد و فقط دوستان خارجی مهمان بقیه هستند و بقیه مهمان خودشان!

دوستان لطفا نظرات خود را با تلگرام/واتساپ/پیامک  مطرح فرمایند تا جمعبندی و برنامه ریزی و اطلاع رسانی و اقدام شود…

با تشکر پیشاپیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *