نام من مصطفی و نام خانوادگی ام بیات است. در یازدهم تیر ۱۳۴۷ هجری شمسی در شهرستان الیگودرز متولد شدم. پدرم الیگودرزی و مادرم اراکی است. ۳ ساله بودم که خانواده من به اراک مهاجرت کردند. تحصیلات ابتدایی را در مدارس هدایت و طالقانی و دوره راهنمایی را در مدرسه توحید و دوره دبیرستان را در دبیرستان امام علی (ع) گذراندم. پدر من کارمند اداره پست بود. در دوره ابتدایی، به جز مقطع کلاس چهارم (که رتبه دوم کلاس شدم) همیشه شاگرد اول کلاس بودم. در دوره راهنمایی، در تمام سالها در مدرسه رتبه اول را دارا بودم. در کلاس دوم راهنمایی در یک مسابقه درسی از طرف آموزش و پرورش، در شهرستان اراک رتبه اول را کسب کردم. در دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک ادامه تحصیل دادم و در ۳ سال دوم و سوم و چهارم ریاضی فیزیک، حائز رتبه اول دبیرستان شدم. در امتحان نهایی کلاس چهارم دبیرستان در اراک رتبه اول را کسب کردم. در کنکور در رشته تجربی شرکت کردم و در سال ۶۵ در دانشگاه شهید بهشتی پذیرفته شدم. در طول ۷ سال دوره پزشکی عمومی از نظر معدل در بین حدود ۴۰۰ نفر دانشجو  رتبه اول را در دانشگاه کسب کردم و با احتساب نمره پره انترنی  از سهمیه ۱ درصد استفاده نموده و بدون کنکور رزیدنتی، در رشته تخصصی داخلی پذیرفته شدم.
در سال اول رزیدنتی  ازدواج کردم و دارای دو فرزند پسر هستم.
در سال ۱۳۷۵ در رشته تخصصی داخلی فارغ التحصیل شدم و برای گذراندن دوره سربازی به سنندج رفتم و در سال ۱۳۷۷  به عنوان هیات علمی در دانشگاه علوم پزشکی کردستان تا سال ۸۶ مشغول فعالیت بودم و سمت های مختلفی منجمله ریاست دانشکده پزشکی را داشتم. فعالیتهای اینجانب در سنندج بیشتر در مورد بیماریهای گوارشی بود. در سال ۸۶ دوره فوق تخصص قلب را در دانشگاه تهران در بیمارستان امام خمینی آغاز کردم و در سال ۱۳۸۹ فارغ التحصیل شدم. بعد از فراغت از تحصیل یک سال در شهرستان شازند اراک و یک سال در شهرستان دلیجان مشغول گذراندن تعهدات فوق تخصص بودم و بعد از آن به بیمارستان شفا یحیائیان از بیمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی ایران منتقل شدم.
در حال حاضر در بیمارستانهای شفا یحیائیان، میلاد و محب مهر مشغول خدمت هستم. بعد از ظهرها نیز در مطب مشغول فعالیت می باشم.

برای اطلاع از سوابق کاری من به اینجا مراجعه فرمایید.

پیوند به سایت شخصی مصطفی بیات

4 دیدگاه برای “بیات، مصطفی

  1. سلام بنده به مدت 2ترم باایشان هم اطاق بودم در خوابگاه شماره 3 دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران -بسیار پرکار وپرتلاش وخستگی ناپذیر از افتخارات دانشجویان ورودی آبان 65 میباشند از توانمندی علمی ایشان باید درجهت ارتقا علم پزشکی استفاده کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *